با قاب گوشی Galaxy A50 سامسونگ سعی کنید از نمایشگر با ارزش این محصول مراقبت کنید

سامسونگ در سال 2019 سری جدیدی از محصولات A را این بار با ارقام متفاوت‌تر معرفی کرده است. محصول جدید میان‌رده‌ی سامسونگ Galaxy A50  نام گرفته که با داشتن بدنه‌ای پلاستیکی سعی بر این دارد تا بتواند نیاز اکثر کاربران را پاسخ‌گو باشد. این گوشی هوشمند با توجه به جنس پلاستیکی خود نیاز به قاب گوشی A50  دارد که می‌توانید آن را از وب‌سایت نشت آپ خریداری کنید. قاب‌های محکم و ضد ضربه به همراه کیف گوشی از جمله محصولاتی هستند که می‌توانند از بدنه‌ی پلاستیکی این دستگاه محافظت کنند. شما توسط کیف گوشی می‌توانید همزمان پول نقد خود را به همراه کارت‌های بانکی حمل کنید. اما در قسمت جلویی این دستگاه با قسمتی شیشه‌ای مواجه خواهید شد که نمایشگری 6.4 اینچی به آن متصل شده است. این نمایشگر کمترین میزان حاشیه را در کنار خود می‌بیند که طبیعتا در صورت برخورد به زمین ممکن است آسیب نسبتا شدیدی را ببیند. با خرید قاب گوشی Galaxy A50 سامسونگ می‌توانید این مشکل را نیز برطرف کنید. قاب‌های 360 درجه با پوشش کامل لبه‌های گوشی می‌توانند از صفحه نمایش آن نیز به شکل کاملی محافظت کنند و آن را در برابر خطرات احتمالی سالم نگه دارند.

قاب گوشی سامسونگ Samsung Galaxy A50

قاب گوشی Galaxy A50  سامسونگ می‌تواند از بدنه‌ی پلاستیکی این دستگاه محافظت کند

گوشی هوشمند گلکسی آ 50 سامسونگ 7.7 میلی متر ضخامت داشته و وزن آن نیز به 166 گرم می‌رسد. همین مسئله ممکن است بسیاری از کاربران را در خرید قاب گوشی مردد کند به طوری که تصور عمومی به این شکل است که خرید قاب گوشی باعث افزایش ضخامت آن می‌شود. قاب گوشی Galaxy A50  نیز از این قاعده مستثنی نیست اما اگر قاب‌های سیلیکونی یا ژله‌ای را خریداری کنید با چنین مشکلی مواجه نخواهید شد. این نوع قاب‌ها معمولا ضخامت بسیار کمی داشته و به وزن گوشی نیز نمی‌افزایند. اما در قسمت پشتی دستگاه بدنه‌ای کاملا پلاستیکی مشاهده می‌شود که یک عدد دوربین به همراه فلش ال‌ای‌دی بر روی آن تعبیه شده است. کمی پایین‌تر از این دو لوگوی شرکت سامسونگ مشاهده می‌شود. در هر حال، برای محافظت از این بخش هم می‌توانید قاب گوشی Galaxy A50  را خریداری کنید. قاب‌های ژله‌ای شفاف با حفظ ظاهر گوشی مي‌توانند به بهترین شکل ممکن به محافظت از این اسمارت‌فون بپردازند.

قاب گوشی سامسونگ Samsung Galaxy A50

قاب گوشی Galaxy A50  می‌تواند تنوع قابل توجهی را بر روی ظاهر گوشی به وجود آورد

چشم بادامی‌های کره‌ای، سه رنگ آبی، مشکی و سفید را برای این اسمارت‌فون میان رده در نظر گرفته‌اند. در صورتی که احساس می‌کنید گوشی شما دیگر جذابیت همیشگی را ندارد می‌توانید به دنبال خرید قاب گوشی گلکسی A50  سامسونگ باشید. قاب‌های ژله‌ای رنگی، فانتزی و عروسکی از جمله محصولات متنوعی هستند که با داشتن طراحی متفاوت می‌توانند تنوع جالبی را بر روی گوشی شما ایجاد کنند. به طور کلی، سامسونگ سعی داشته با عرضه‌ی سری جدیدی از محصولات A نیاز کاربرانی که به دنبال گوشی‌های ارزان‌قیمت هستند را پاسخ‌گو باشد. با خرید قاب گوشی Galaxy A50  سعی کنید از آن به شکل بهتری محافظت نمایید و تنوع ظاهری جذابی را ایجاد کنید.